Головна / Принципи нашої роботи

Принципи нашої роботи

Компанії, які довірили нам вирішення своїх проблем, ми не називаємо своїми клієнтами. Ми бачимо в них своїх Партнерів і прагнемо до взаємності. Таке бачення співпраці базується на наступних принципах нашої роботи:

1. Поважаюча себе консалтингова компанія повинна бути не просто генератором ідей, що сприяють виведенню підприємства на новий, більш високий рівень розвитку. Вона повинна безпосередньо брати участь у побудові внутрішньої та зовнішньої політики, розвитку та оптимізації бізнесу, пошуку шляхів завоювання ринку та лобіюванні інтересів свого Партнера. А це вимагає взаємного та повного розуміння, що необхідно для отримання високих результатів нашого партнерства.

2. Наші відносини з Партнерами будуються на умовах абсолютної конфіденційності, взаємної довіри та поваги.

3. Ми сприймаємо проблеми та успіхи наших Партнерів як свої. Тому бачимо наше співробітництво як коаліцію двох партнерів, які пов’язані один з одним спільними цілями.

4. На час нашої співпраці ми стаємо повноцінним Партнером, який несе відповідальність перед засновниками та акціонерами компанії - Замовника.

5. Ми пропонуємо тільки ті Послуги, які виконуємо краще за інших.

6. Ми постійно вдосконалюємо свої методики й технології, щоб надати своїм Партнерам кращі способи вирішення проблем.

7. Наш Партнер отримує тільки правдиву інформацію про стан справ у своїй компанії, без «приховування» та «прикрашання» даних.

.

Про компанію | Мапа сайту | Контакти |        ©2010 Business Consultant       Всі права захищені. Використання матеріалів тільки з посиланням на сайт